Jučer je Nikola Serdarević sudjelovao u emisiji Planet RI na lokalnoj televiziji Kanal RI kako bi predstavio projekt Oslonac i aktivnosti koje će se provoditi u sklopu projekta.

Projekt je započeo s provedbom 1. svibnja 2022. godine i trajati će do 31. listopada 2023. Ciljevi projekta su jačanje kapaciteta OCD-a aktivnih u lokalnim zajednicama za provedbu aktivnosti prilagođenih lokalnim problemima, jačanje kapaciteta OCD-a za neposredan rad na područjima koja se financiraju kroz ESF (zapošljavanje, obrazovanje, socijalno uključivanje, dobro upravljanje) na lokalnoj razini te unaprjeđenje kapaciteta organizacija civilnoga društva za pružanje učinkovitog odgovora na potrebe lokalne zajednice u kriznim situacijama.

Ukupna vrijednost projekta iznosi : 497.587,19 kn i u potpunosti je financiran iz Europskog socijalnog fonda putem Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., Poziv Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice.
Partneri na projektu su Udruga za beskućnike i socijalno ugrožene osobe Oaza i Grad Rijeka.

Video objava u nastavku (Planet RI 4.7.2022.):

 

 

Projekt sufinancira Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda.


Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.