Danas, 15.5.2023. u 13 sati održan je okrugli stol „OBITELJ U CENTRU PROSTORA PODRŠKE“ u prostorijama Grada Rijeka, Korzo 16, soba 213.

Organizatori okruglog stola bili su Udruga UZOR, udruga Terra i grad Rijeka.

Okrugli stol organizirao se u sklopu projekta ‘ProstoRi Podrške – program savjetovališta u zajednici’ koji provode Udruga UZOR, kao nositelj i Udruga Terra i Grad Rijeka, kao partneri, u periodu od 1.7.2021. do 30.6.2023.
Okruglim stolom obilježen je i Međunarodni dan obitelji. U sklopu okruglog stola, organizacije nositelj i partneri, sa suradnicima stručnjacima želimo potaknuti konstruktivnu raspravu o potrebama obitelji u zajednici i kako zajednički možemo odgovoriti na njih. Sadržaj rasprave će obuhvatiti: potrebe obitelji i socijalne usluge za obitelji u zajednici, potrebe djece i mladih u obitelji te suradnju i širenju socijalnih usluga za obitelji.

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda.