U četvrtak, 30. studenog 2023. u zagrebačkom klubu Boogaloo, pred više stotina profesionalaca iz industrije elektroničke glazbe, kao i brojnih uzvanika iz raznih sfera društvenog života, održana je jedina neovisna glazbena nagrada na ovim prostorima – “Ambasador” elektroničke glazbe.

Uz ritmove “Domaćih House Obrada” pod palicom Yakke brojni uzvanici iskoristili su priliku za razgovor, umrežavanje i razmjenu kontakata, kao i razgledavanje izložbe nominiranih fotografa te upoznavanje s udrugama Terra i Porat.
Udruga Terra je predstavila svoj program “Tripsitters“, poznat po svojoj misiji stvaranja sigurnijeg noćnog okruženja u Rijeci, koji započinje sa svojim radom u Zagrebu. Predstavili su svoj rad i inicijativu za uvođenje drug-checkinga u Hrvatskoj. Njihova inicijativa, koja je sve bliže ostvarenju, omogućit će bolju informiranost o tvarima koje se konzumiraju i time osigurati sigurnije noćne izlaske.