Sve o drogama:

Heroin je droga koja stvara jaku ovisnost i iznimno je opasna opojna droga. Ovisnici moraju uzimati sve veće i veće doze da bi postigli isti efekt.
Ecstasy je sintetička psihoaktivna droga, a spada u grupu jačih psihostimulatora. Konzumiranje vodi do rizika od dehidracije, toplotnog udara koji može završiti smrću. Dugotrajne posljedice konzumiranja ecstasya su ozbiljna oštećenja jetre i mozga.
Kanabis je najraširenija ilegalna droga u Hrvatskoj. Kanabis je blaga halucinogena droga. Pušenje kanabisa može uzrokovati srčane, plućne i dišne probleme.
trava
Ecstasy je sintetička psihoaktivna droga, a spada u grupu jačih psihostimulatora. Konzumiranje vodi do rizika od dehidracije, toplotnog udara koji može završiti smrću. Dugotrajne posljedice konzumiranja ecstasya su ozbiljna oštećenja jetre i mozga.
Kokain je snažan stimulans živčanog sustava. Kokain stvara veliku ovisnost. Ušmrkavanje kokaina može oštetiti sluznicu nosa (često šmrcanje i curenje iz nosa slično prehladi). Velike količine kokaina uzroci su mnogih smrtnih slučajeva od zatajenja srca i dišnih organa.
Speed je stimulans. Stimulira živčani sustav te ubrzava rad srca i disanje. Česta konzumacija može dovesti do razdražljivosti, zbunjenosti, panike i paranoje. Dugotrajna konzumacija može prouzročiti visoki krvni tlak, srčane probleme, oštećenja jetre te postoji i mogućnost moždanog udara.