Predstavnici udruge Terra sudjelovali su na radionici u sklopu programa podrške korisnicima na Poziv „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu“.

Radionica se održala 25. i 26. rujna 2019. godine u Mariji Bistrici u organizaciji Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva. Radionicu su vodili stručni tim podrške korisnicima u Zakladi: Branka, Branko, Lucija i Ante.

Na radionici su se obrađivale teme bitne za izvještavanje projekata u sklopu poziva.

Bilo nas je preko 20-ak iz organizacija civilnog društva. Bilo je korisno, zabavno i s mnogo druženja.

Projekt sufinancira Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda.


Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.
Stajališta izražena u ovoj vijesti isključiva su odgovornost udruge Terra i partnera na projektu i ne odražavaju nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.