Dana 1.7.2020. sudjelovali smo na on-line radionici udruge Smart Rijeka Sustav kvalitete u organizacijama civilnoga društva s primjerima učinkovitih modela upravljanja.

Radionica se provodi u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama, a namijenjena je udrugama i drugim potencijalnim prijaviteljima na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava Europskog socijalnog fonda, koje uopće nemaju ili imaju malo iskustva u različitim području organizacijskog razvoja i menadžmenta neprofitnih organizacija.

Cilj radionice bio je upoznati sudionike radionice s konceptom kvalitete i Sustavom upravljanja kvalitetom OK2015.

Radionicu su vodili Slađana Novota i Igor Bajok iz udruge za razvoj civilnog društva Smart Rijeka. Na radionici je predstavljen postupak i koraci za uvođenje Sustava upravljanja kvalitetom OK2015 u organizaciju te proces samoprocjene i uloga radne skupine za kvalitetu u tom procesu.