Na poziv Ureda za udruge, 29. i 30. ožujka 2022. sudjelujemo na info danima o natječajima za dodjelu financijskih sredstava projektima i programima organizacija civilnoga društva iz javnih izvora u 2022. godini uz on-line praćenje putem MSTeamsa.

Ured za udruge, u suradnji s tijelima državne uprave – davateljima financijskih sredstava iz javnih izvora, organizira Info dane o natječajima za financiranje projekata i programa organizacija civilnoga društva iz sredstava Državnog proračuna RH i fondova EU u 2022. godini 29. i 30. ožujka 2022.

Svrha Info dana je da se zainteresiranim udrugama i drugim organizacijama civilnoga društva predstave natječaji koji će se raspisivati u 2022. godini.

Program Info dana pripremljen je sukladno Godišnjem planu natječaja za 2022. godinu.

Prezentacije davatelja bespovratnih sredstava bit će objavljene na mrežnim stranicama Ureda za udruge, uz detaljnu bilješku s događanja.

Program događanja