received_10204356390865737 U sklopu manifestacije Rijeka psihologije 2018. autorski dvojac terapetuskih priča za djecu Petra Kapović Vidmar i Mauro Lacovich, poznat po svojoj knjizi “7 putovanja – terapeutske priče za djecu”, u Udruzi Terra održali su radionicu terapeutskih priča za djecu. Roditelji, odgajatelji, studenti medicine i jedna baka kroz druženje i zabavau imali su prilike naučiti što su terapeutske priče, kako nam mogu koristiti u radu s djecom te kako ih smišljati na opušten i zabavan način.
Na radionici je nastalo mnogo korisnih priča za svakodnevne probleme s kojima se djeca mogu suočiti, a svi sudionici su se složili da im je ovo bilo korisno iskustvo te da će novostečene vještine koristiti u daljnjem privatnom ili profesionalnom životu. Kako je to sve izgledalo, pogledajte u galeriji.