nikola kongres 2Djelatnik u Savjetovalištu Udruge Terra Nikola Serdarević sudjelovao je na Prvom internacionalnom kongresu dječje i adolescentne psihoterapije “Mjesto psihoterapije u očuvanju zdravlja i dobrobiti djece i adolescenata” u Sarajevu od 18. do 21. listopada 2018. godine.

Kongres je bio mjesto susreta različitih disciplina, institucija i organizacija čiji je cilj očuvanje zdravlja i dobrobiti djece i adolescenata, razmjene iskustva, dobre prakse, najave novih trendova, kroz  brojna izlaganja sudionika iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Malte, Makedonije, Crne Gore, Slovenije, Engleske, Italije, Francuske, Njemačke, Austrije i drugih evropskih zemalja, te Kanade, Amerike i drugih.

 

Teme izlaganja dolaze iz područja psihoterapije, psihijatrije, medicine, psihologije, sociologije, pedagogije, umjetnosti, filozofije, prava, teologije.

nikola kongres