Povodom Svjetskog dana borbe prUdruga-Terra-Predstava-o-stigmi-i-predrasudama_ca_largeotiv droga Udruga Terra održala je forum-kazališnu predstavu »Kako ti mogu vjerovati?« kojom su sudionici željeli ukazati na problem neprihvaćanja različitosti te potrebu smanjivanja predrasuda, osuđivanja i nasilja prema osobama koje su imale ili imaju problem ovisnosti o drogama. Predstava je održana prostoru caffe bara Dnevni boravak, a istom se nastojalo ojačati svijest publike o stigmatizaciji liječenih ovisnika i problema s kojima se susreću prilikom ponovnog uključivanja u svakodnevni život.

Forum-kazalište, kao oblik scenskog izričaja, pruža publici mogućnost intervencije  u zbivanja na sceni, pa tako sama zajedno s protagonistima pronađe originalno rješenje problema s koijma se suočavaju, kao što pruža mogućnost osvješćivanja i učenja o problemu s kojim se predstava bavi.

Nakon izvedbe predstave u uslijedio je razgovor sa zainteresiranom publikom.