23. srpnja 2019. godine od 10 do 17 sati u Zagrebu u hotelu Dubrovnik održana je prva provedbena radionica za provoditelje EU projekta u sklopu Poziva Jačanje kapaciteta OCD-a za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu. Na radionici su sudjelovala 2 člana projektnog tima.

Radionicu je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva, odnosno, Odjel za podršku i provedbu programa EU NZZRCD. Ovo je prva radionica u nizu koji se planira sve s ciljem što kvalitetnije provedbe odobrenih projekata.

Projekt sufinancira Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda.


Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.
Stajališta izražena u ovoj vijesti isključiva su odgovornost udruge Terra i partnera na projektu i ne odražavaju nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.