press fotka (1)Udruga Terra i partnerska organizacija – Udruga za beskućnike i socijalno ugrožene osobe Oaza, 15. 11. 2018. u Ri Info centru Grada Rijeke održale su konferenciju za medije s ciljem upoznavanja šire javnosti s aktivnostima projekta  „ Budi Uključen/a, Budi Aktivan/na” – Projekt podrške marginaliziranim skupinama kroz informiranje, edukacije i savjetovanje,  čija provedba je započela 01. rujna 2018. godine.

Na konferenciji za novinare predstavljene su aktivnosti ovog za lokalnu zajednicu važnog projekta. Glavni cilj natječaja i projekta je podrška socijalnom uključivanju i zapošljavanju marginaliziranih skupina.

Projekt je financiran sredstvima Europske Unije (Europskog socijalnog fonda), iz  Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali  2014 – 2020.

Članak u Novom listu

 

element2_A5