Upravo sudjelujemo na prvom sastanku informiranja i povezivanja u sklopu projekta “Prostori podrške – program savjetovališta u zajednici”. Svrha održavanj sastanaka je međusobno upoznavanje i razmjena iskustva i mogućnosti upućivanja korisnika u projekt. Projekt ProstoRi Podrške – program savjetovališta u zajednici provodi Udruga za zaštitu obitelji – Rijeka (U.Z.O.R.), udruga Terra i grad Rijeka u razdoblju od 1.7.2021. do 30.6.2023.

Na sastanku su osim zaposlenika udruge Terra, udruge UZOR i grada Rijeke sudjelovali naši dragi suradnici: Ines Jakovčić (Studentski savjetovališni centar), Ana Varela (KBC Rijeka, Odjel za socijalni rad), Nataša Makarun (Dječji dom Tić Rijeka) i Ana Karakaš (CEKADE).

Na sastanku smo suradnike upoznali s aktivnostima projekta. Saznali smo njihove aktivnosti, korisnike, kako međusobno možemo djelovati i pomoći korisnicima.

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda.