Upravo sudjelujemo na javnom predstavljanju rezultata Vrednovanja društvenog poduzetništva. Danas, 29. studenog 2021. u hotelu Dubrovnik u Zagrebu održava se Javno predstavljanje rezultata vrednovanja u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. – grupa 7. Društveno poduzetništvo.

Predstavnica udruge Terra kao članica Evaluacijske upravljačke skupine (EUS) sudjelovala je u praćenju provedbe ovog vrednovanja.

Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, Upravljačko tijelo za OPULJP 2014.-2020., tijekom ožujka 2020. godine je s Pružateljem usluge, tvrtkom WYG savjetovanje d.o.o. ugovorilo provedbu Vrednovanja društvenog poduzetništva (Specifični cilj 9.v.1 u okviru OPULJP-a).

Navedeno vrednovanje trajalo je 11 mjeseci, a tijekom provedbe evaluatori su isporučili Početno izvješće, Izvješće u tijeku provedbe te Završno izvješće. Predmetna izvješća su tijekom provedbe konzultirana s relevantnim dionicima te su, sukladno ugovorno definiranim rokovima, završno usvojena od strane Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.

Sukladno definiranim ugovornim obvezama predviđeno je i javno predstavljanje rezultata provedenog vrednovanja od strane Pružatelja usluge.

Predstavljanje je održano prema sljedećem rasporedu:

10:30-10:45 – Pozdravni govor državnog tajnika g. Dragana Jelića (Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike) te direktora, g. Mladena Vojkovića, (WYG Savjetovanje d.o.o.);

10:45-12:45 – Predstavljanje zaključaka i preporuka provedenog vrednovanja od strane stručnjaka

Prezentacija ključnih stručnjaka:

Thomas Vasseur, ključni stručnjak 1: stručnjak za vrednovanje i voditelj tima
Vanja Hazl, ključna stručnjakinja 2: stručnjak za vrednovanje
Teodor Petričević, ključni stručnjak 3: stručnjak za posebno područje obuhvaćeno predmetom nabave

Pitanja iz publike

Link na dnevni red: Dnevni red Predstavljanja

Link na prezentaciju: Prezentacija izlaganja