Naša Ilijana svakoga dana od 11 do 14h radi zamjenu igala preko prozorčića Drop in centra, naravno, držeći se svih propisanih pravila zaštite i higijene.

U tome nam pomaže Neosalon, vodeći proizvođač fiskalnih blagajni iz Pule, koji je kroz akciju “Pomognimo zajedno”, sa svojim korisnicima krojačkim salonima organizirao izradu 5.000 zaštitnih maskica. Maskice

Udruga Institut Pula distribuira širom Hrvatske i tako pomaže najugroženijim društvenim skupinama: marginaliziranim skupinama, beskućnicima, siromašnim građanima, umirovljenicima teškog zdravstvenog stanja, ali i zaposlenicima i volonterima koji nesebično pomažu drugima u borbi protiv virusa, a sami nemaju odgovarajuću zaštitu. Neosalon, hvala vam od srca!
Ps. Svi koji trebate uslugu zamjene igala, a niste u mogućnosti doći do Drop in centra u navedeno vrijeme, javite se za dogovor na broj 091 586 3766.